אסטרולוגיה גם בטלפון! חייגו עכשיו לאסטרולוגים המומחים שלנו לקבלת ייעוץ גם בטלפון:

 

1901-729-763

או שלחו לאסטרולוגים שלנו הודעה בוואצפ:

050-9163975

 

אסטרולוגיה היא תחום המקשר את חוכמת הכוכבים אל המציאות שלנו בתור בני אדם יחידים ואינדבידואלים. אסטרולוגיה מוצאת את ההקשר בין מצבם של גרמי שמיים ברגע נתון לבין תכונות האופי שלנו, הרצונות שלנו, החולשות שלנו, החוזקות שלנו ועוד. אסטרולוגיה מוצאת קשר הדוק בין מצב גרמי השמיים בזמן לידת האדם לבין השלכותיה על המשך חייו – ועל כך האסטרולוגיה מתבססת.

 

אסטרולוגיה היא תחום הקיים שנים רבות, ועוד בימי מצרים ובבל העתיקות החלו בני האדם לעסוק באסטרולוגיה, כלומר, לערוך תצפיות כוכבים ותרשימים ולנסות ללמוד עוד ועוד על גרמי השמיים ועל השלכותיהם עלינו. אמונות שונות סבבו סביב תפקידם של גרמי השמיים, ועם השנים התגלו עוד ועוד כוכבים עד לכדי אלה שאנחנו מכירים כיום.

 

אם כן, על מנת לאבחן תחזיות אסטרולוגיות, התאמות זוגיות, הורוסקופים ועוד יש לנתח את המפה האסטרולוגית ברגע נתון. על מנת לאבחן אדם, יש לנתח במדויק את המפה האסטרולוגית שלו בזמן לידתו ומשם ניתן להסיק מסקנות רבות – הן לגבי תכונותיו של האדם, החולשות והחוזקות שלו, והן לגבי העתיד שלו.

 

כפי שצוין, המפה האסטרולוגית היא התרשים המציג את מצב גרמי השמיים בזמן הלידה של האדם, והיא ייחודית לכל אדם. המפה האסטרולוגית מורכבת מארבעה מרכיבים שבעזרתם ניתן ללמוד ולהגיע אל המסקנות:

 

המרכיב הראשון של מפת אסטרולוגיה הוא המזלות, 12 המזלות האסטרולוגיים המוכרים לנו שמקיפים את גלגל המזלות – כאשר לכל מזל ומזל תכונות משלו.

המרכיב השני של מפת אסטרולוגיה היא הכוכבים, גרמי השמיים – שמש, ירח, מרקורי, ונוס, מארס, יופיטר, סטורן, אוראנוס, נפטון ופלוטו, וגם כאן, לכל אחד מן הכוכבים יש תכונות ומאפיינים שונים המייחדים אותו.

המרכיב השלישי הוא הבתים, המחולקים ל-12 נתחים המייצגים את 12 תחומי החיים והם למעשה כל מה שמרכיב את האדם – קריירה, לימודים, משפחה, זוגיות, בריאות ועוד.

המרכיב הרביעי והאחרון הוא ההיבטים שהם קווים המחברים בין גרמי שמיים ויוצרים בינהם זוויות יחודיות. קיימים שני סוגים של היבטים – מעכבים וזורמים.

 

הניתוח נעשה על ידי חישוב הזוויות הנוצרות בין מיקום הכוכבים בתחומי המזלות והבתים אל עצמם. בעזרת הניתוח ניתן ללמוד על עצמינו כבני אדם יחידים, ועל היקום והמציאות ככלל.