לשיחה עם האסטרולוגים שלנו בתחום הרפואה חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אסטרולוגיה היא תחום העוסק בחקירת מצבם של גרמי שמים בזמן נתון והקשרם אל המציאות ואל בני האדם כאינדבידואלים. אסטרולוגיה משמשת ככלי להבנת היקום בו אנחנו חיים, ולהבנת תכונות האופי שלנו, הייעוד שלנו, החוזקות והחולשות שלנו עוד. אנחנו מכירים את השימוש של אסטרולוגיה בתחזיות, הורוסקופים והתאמות זוגיות אך אסטרולוגיה משמשת לצרכים רבים.

 

אחד מן השימושים של אסטרולוגיה הם בריפוי. אסטרולוגיה עושה שימוש במצב גרמי השמיים בזמן לידתו של האדם על מנת להגיע למסקנות שונות לגביו. אם כן, ממצב גרמי השמיים בזמן לידתו של האדם ניתן להסיק עליו הכל – לא רק את תכונות האופי שלו והעתיד שלו – אלא גם על מצבו הבריאותי. האסטרולוגיה מאפשרת לנו להבין את היקום על כל היבטיו.

 

ניתן לאבחן את בריאות האדם הפזית והמנטלית על ידי שימוש בכל מרכיביה של המפה האסטרולוגית האישית שלו. הבתים השונים והקבלתם אל כוכבי הלכת מציינים מאפיינים שונים ובעיות שונות. כוכבי הלכת בנוסף לכך גם קשורים במערכות מסוימות בגוף וכל אחד מהם מציג מקום שונה בגוף ומוסר לנו מידע נוסף לגבי בריאותו של האדם.

 

אם כן, כוכבי הלכת השונים נקשרים למערכות שונות בגוף כך שלמשל השמש נקשרת אל עמוד השדרה, מארס נקשר אל חושי הריח והטעם, ונוס נקשר אל חוש המישוש, פלוטו אל חילוף החומרים ועוד. זוויות מסויימות הנוצרות בין הכוכבים לבתים במפה האסטרולוגית עלולות להצביע על מחלות ובעיות נפשיות כאלה ואחרות.

 

אסטרולוגיה מחלקת את המזלות לא רק לארבעה יסודות, אלא גם לקבוצות איכות שהן הקבוצה העיקרית, הקבועה והמשתנה. הקבוצה העיקרית כוללת בתוכה את המזלות טלה, סרטן, מאזניים וגדי – שהם מאופיינים בשאפנות רבה מאוד ורצון להצליח ולשאוף כמה שיותר גבוה. הם מאוד חדורי מטרה ויעשו הכל בשביל להשיג את מבוקשם. הם אנשים עצמאיים, מנהיגים, לא אוהבים לסמוך על אחרים ויש להם נטייה לביקורתיות וחוסר סבלנות. הם לא יודעים להפסיד. תכונות אופי אלה, גורמות לנטייה גבוהה לבעיות פיזיות הנוצרות ממתח ולחץ רבים.

 

הקבוצה הקבועה כוללת את מזלות שור, אריה, עקרב ודלי שהם קבוצה שמאוד נאמנה לעצמה, לדרך שבה הם הולכים, הם אנשים שאוהבים עומק בכל דבר, אנשים בעלי עקרונות חזקים מאוד. יש בהם עקשנות רבה וקשה להם להקשיב לאחרים. לקבוצה זו נטייה לבעיות במעי, בבלוטת התריס וכלי הדם.