הסרת חסימות ועין הרע בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

כנראה שאין אף אחד בעולם שלא שאלו אותו לפחות פעם אחת ‘מה המזל שלך’? כאילו שהמזל הוא עוד איבר בגוף או איזה אובייקט מכריע חיוני בחיים שלנו. אם תשאלו אסטרולוגים, אז ברור שאצלם זה לא ‘כאילו’, אצלם המזל הוא גורם מכריע המשפיע עמוקות על גורלו של האדם,על גורלם של מדינות ועמים,עוד משחר ההיסטוריה. 
המזלות נולדו כנראה בתרבות בבל,אכד ומצרים הקדומות, היו להם כמה גלגולים במרוצת השנים. גם היוונים נתנו להם את הגירסה שלהם ביוון העתיקה. המזלות הם תולדה של חיבור . המקור הוא, כנראה, בגירסה שלפיה יש בשמים גלגל-מזלות שקוף מעל לכוכבים, ששומר על הגלקסיה. בגלגל הזה כל מזל מייצג קבוצת-כוכבים, מסומן על יד חיה שמסמלת אותו, ולכל מזל מיוחסים מאפיינים של תכונות אנושיות, תכונות קוסמיות ועוצמות שביכולתן לשנות גורלות.
 
בתרבויות העתיקות כל מזל נקבע מול חודש שאותו הוא מייצג, וכך היו 12 מזלות כנגד 12 חודשי-השנה, ובתרבות היהודית גם כנגד 12 שבטי-ישראל. עד היום, ביהדות יש זיקה בין השבטים לבין המזלות. כך, למשל: שבט ראובן הבכור הוא מזל-מאזניים,שבט יהודה במזל אריה,שבט זבולון במזל סרטן, שבט יששכר במזל גדי,שבט דן במזל עקרב, וכך הלאה. מפליא לראו שתורת מזלות וכוכבים שנהגתה לפני אלפי שנים עדיין שרירה וקיימת ועדיין מיליוני אנשים מוצאים בה עניין ואף נוקטים פעולות עלפיה. לוח-השנה שלנו,למשל,מושפע עד היום מתורת הכוכבים והמזלות. עונות-השנה מושפעות ממנו,כמעט כשם שהעונות החקלאיות הוכתבו על ידו בימי קדם. כל הנושא של מזלות מתכתב עם ‘מעגל החיים’,הן במובן הקבוצתי-שבטי והן במוכן האישי-פרטי, ותפיסה זו מקובלת גם היום, אלפי שנים אחרי ‘הולדת’ התפיסה הזו.
 
עובדה לעל-זמניות של המזלות היא,למשל, הביקוש הגובר לניתוחים אסטרולוגיים,למפות-אסטרולוגיות אישיות,לפופולריות של ההורוסקופים למיניהם, וכך הלאה. ספרי-כיס וספרי-הדרכה שמוקדשים למזלות נמכרים כמו לחמניות,תמיד יש להם ביקוש ותמיד יגלו בהם עניין, כי,כאמור, אלפי אנשים סקרנים להכיר את משמעות המזל-הפרטי שלהם וצפונותיו.  
בלינק הבא תמצאו מידע מרתק על כוכבים, מזלות מיסטיקה ועוד.