רוצים לדבר שיחת ייעוץ עם מומחי ההילינג? חייגו עכשיו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

מדיטציה היא אחת מהדרכים האפקטיביות ביותר על מנת להביא את הגוף למצב של ריפוי עצמי וטבעי. המדטיציה עושה שימוש באנרגיות הקוסמיות שביקום ושנמצאות בכל אחד מאיתנו, וגורמת לנשמה שלנו להשתמש בהן על מנת להשרות תחושה של שלווה, נחת, בריאות והרגשה כללית טובה. מהסיבה הזאת, המדיטציה היא הדרך האפקטיבית ביותר לאיזון רמות הצ’אקרות בגוף וכן פרקטיקה מהותית לפי הילינג טבעי.

 

המדיטציה מאפשרת לנו לחבר ולאחד בין הגוף והנפש שלנו, בין המודע אל הלא מודע, להדליק את שבעת הצ’אקות שלנו. המדיטציה היא הכלי הטוב ביותר שיכול לאפשר לנו להסתכל עמוק אל תוך האני הפנימי, לראות מי אנחנו באמת, מה אנחנו באמת רוצים מעצמנו, מה זה היקום שמקיף אותנו. המדטיציה מעלה לנו את רמת המודעות והתודעה העצמית, וכמו כן מעלה אותנו בדרגה הרוחנית.

 

גישות רבות של הילינג מתרבויות שונות דוגלות במדיטציה כחלק בלתי נפרד מן הטיפול הרגיל. המדיטציה משלבת בתוכה גם תרגול פיזי וגם יכולות של פיתוח מודעות, הסתכלות והקשבה עצמית, העלאת התודעה ועוד. המדיטציה גורמת להשפעה ישירה, ומקלה באופן מיידי. הילינג רואה במדיטציה כתרגול הכרחי לכל אדם – לא משנה באיזה גיל או מאיזה רקע.

 

לשבת עם עצמנו, לא לעשות כלום, לא לחשוב על שום דבר, רק להתרכז בלהרגע, להתרכז בנשימות שלנו – מדובר בפעולה שלא יוצא לנו לעשות בכלל במהלך היומיום. זאת פעילות מאוד שונה ממה שאנחנו עושים בדר”כ – היומיום שלנו מאוד לחוץ, אנחנו כל הזמן במירוץ נגד הזמן, לחצים בעבודה, ריבים, וויכוחים, מטלות רבות. אנחנו לא יכולים לקחת הפסקה ופשוט לא לעשות כלום.

 

מכאן חשיבותה הרבה של המדיטציה – שכן כאשר אנחנו עושים מדיטציה, אנחנו שוכחים לחלוטין מכל הצרות ומכל הבעיות שלנו. אנחנו מתרכזים רק בלנשום, בלהרגע, להשתחרר מהדאגות. בן אדם חייב לקחת את הדקות האלה ביום שלו בהן הוא מתעסק רק בלהרפות ובלהרגע. הילינג רואה במדיטציה חשיבות רבה לטיפול בבעיות מסוגים רבים ולכן יכולה להתאים לכל אחד.