תחזית לפי הכוכבים ממומחים באסטרולוגיה סינית חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אסטרולוגיה סינית – מזל חולדה

מזל חולדה על פי אסטרולוגיה סינית מייצג אנשים בעלי כוח רצון חזק מאוד, אנשים מאוד אינטלגנטיים, מתוחכמים, נחושים בדעתם, מצליחים להגיע לכל מקום אליו הם שואפים להגיע, יודעים לנקוט בכל האמצעים הדרושים על מנת להשיג את מה שהם רוצים, אנשים עם רוחניות גבוהה ויכולת לשרוד בכל מקום בו הם נמצאים. בנוסף לכך, הם אנשים עם אינטואיציות חזקות ויודעים בדיוק מה הם עושים, כיצד לנהוג וכיצד לפעול. יודעים לעבוד בחריצות וביעילות והם יודעים להסתתר בכוחות עצמם.

 

אסטרולוגיה סינית – מזל שור

גם בגלגל המזלות הסיניים מזל שור קיים, בני מזל שור מייצגים עקשנות, חיבור אל הקרקע, הם אנשים מאוד יציבים ומאופקים ועומדים תמיד על העקרונות שלהם. הם לא אוהבים שאומרים להם מה לעשות, והם אנשים מאוד סובלניים – אך ברגע שמוציאים אותם מדעתם – הם מתפרצים. בני מזל שור אוהבים לעבוד קשה, הם אנשים מסורים ומשפחתיים ותמיד שומרים על נאמנות.

 

אסטרולוגיה סינית – מזל נמר

בני מזל נמר על פי האסטרולוגיה הסינית הם אנשים מאוד סקרנים, פעלתנים, תמיד מנסים להעלות רעיונות חדשים ולהתנסות בדברים חדשים. הם אנשים שתמיד הולכים אחרי העקרונות שלהם, אנשים דעתנים, רודפים אחר צדק, אין בהם פחד – הם עושים מה שנראה להם לנכון והם לא מקשיבים לדעות של אחרים. הם אנשים שאוהבים להגן על החלש, הם אוהבים להנהיג ולהוביל קדימה ותמיד להיות בראש הרשימה. יש להם נטייה להיות אימפולסיביים ופזיזים.

 

אסטרולוגיה סינית – מזל ארנבת

בני מזל ארנבת הם אנשים רכים ועדינים, הם מאוד חביבים על ידי כולם והתקשורת איתם תמיד טובה מאוד. הם חברותיים, נחמדים, וכיף להיות בסביבה שלהם. הם אנשים מאוד סקרנים ושואפים תמיד להגיע גבוה. הם אוהבים לחקור דברים לעומק לפני שהם מגיעים למסקנות, ונהנים מלמידה. בני מזל ארנבת מאופיינים ברגישות יתר ויש להם נטייה להיות פגיעים מדי. בנוסף לכך, יש להם נטייה לדימוי עצמי נמוך מאוד ולראות את עצמם כקטנים לעומת אחרים.