תטא הילינג באמצעות קריסטלים בשיחת טלפון מקצועית 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

אנשים רבים הסובלים מבעיות רפואיות שונות, בין אם הן נפשיות ובין אם הן פיזיות, מתקשים לקבל מענה מתאים מן הרפואה והטיפולים הקונבנציונלים, שבדרך כלל כרוכים בלקיחת כדורים וכימיקליים קשים בעלי תופעות לוואי רבות שמורידות את איכות חייהם של המטופלים והופכים אותם לתלותיים בכדורים. על כן, הילינג טבעי הוא למעשה רפואה אלטרנטיבית, המאפשרת דרך אחרת להגיע לריפוי, השונה מן הדרך המקובלת.

 

הילינג טבעי הוא מושג רחב הכולל בתוכו שיטות ריפוי שונות ומגוונות, שהמשותף בינהן הוא השימוש באנרגייה של היקום על מנת להוביל את הגוף לריפוי עצמי מלא. אחת מן השיטות המוכרות והמוצלחות היא הילינג באמצעות אבני קריסטלים – שגם הוא נעשה במטרה להוביל את הגוף למאזן אנרגטי ובכך לטפל בכל סימפטום או בעיה שמופיעה.

 

הקריסטלים הם גבישי מינרלים המצויים בטבע, האוגרים בתוכם כמות עצומה של אנרגיה – שכן על מנת להיווצר, צריך אנרגיה ברמה גבוהה מאוד. לקריסטלים מבנה סימטרי ומדויק וצבעים מרהיבים, והם נוצרו בתהליך של אלפי שנים על מנת להגיע לצורה של גביש. לפיכך, ניתן לראות באבני הקריסטלים כמקור אנרגיה זמין גדול מאוד, פרקטי, נייד ואפקטיבי שניתן להשתמש בו בכל עת – למעשה, הקריסטלים הם אוצרות של ממש מן הטבע והם יכולים להקל משמעותית על טיפול הילינג טבעי באמצעות אנרגיה – שכן הם מפיצים אנרגיה בכמות גבוהה מאוד ישירות.

 

הקריסטלים מסווגים לסוגים שונים על פי ההרכב הכימי שלהם, הגודל שלהם, הצורה שלהם והצבע שלהם – כפי שצוין, הקריסטלים מורכבים ממינרלים – וכל מינרל מייצג סוג אחר של אנרגיה – שכל אחת מן האנרגיות משמשת למטרות ספציפיות. שימוש בקריסטלים רבים יוצר אנרגיות מחודשות וחזקות מאוד שהופכות טיפולי הילינג למאוד אפקטיביים.

 

העובדה שקריסטלים יכולים להגיע בכל מיני גדלים וניתן לשאת אותם לכל מקום בקלות הופך אותם לכלי מאוד פרקטי ואפקטיבי – ניתן אפילו לענוד אותם כצמיד או כתליון ולהינות מן היתרונות שלהם בכל עת.