הילינג טבעי בטלפון ממומחי ההילינג 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

הילינג, עוסק בין היתר בריפוי עצמי על ידי איזון רמות האנרגיה בגוף – כלומר, איזון הצ’אקרות בגוף. כל בעיה רפואית או נפשית שלא תהיה – בין אם מדובר בדכאון, חרדה, לחץ, עצבים, כאב, מחלות ועוד – הכל נובע מתוצר של חוסר איזון אנרגטי. על מנת להביא את הגוף למצב תקין ובריא, הן נפשית והן פיזית, עלינו לאזן את רמות האנרגיה בגוף – כלומר, לאזן את רמות הצ’אקרות.

 

על מנת לאזן את רמות האנרגיה במרכזי האנרגיה של הגוף, עלינו להבין היטב את הצ’אקרות השונות, את התפקידים שלהן, את המטרות שלהן ועל מה כל אחת ואחת אחראית. חוסר איזון בכל צ’אקרה גורם לתופעות לוואי שונות לחלוטין משל השנייה לה, ועל כן יש חשיבות רבה ללמידה מעמיקה של כל צ’אקרה באופן נפרד מהשנייה לה. על ההילר לדעת לאבחן בדיוק מאיפה נובע חוסר האיזון האנרגטי.

 

הצ’אקרה השביעית המכונה צ’אקרת הכתר על פי הילינג היא הצ’אקרה העוסקת בתודעה העליונה, בתפיסה העל-חושית של האדם, ברוחניות של האדם, המקום בו האדם מתייחד עם האלוהים ועם היקום עצמו. הצ’אקרה השביעית למעשה תפקידה הוא לגשר בין העולם הגשמי לעולם הרוחני, להוות מאין צינור. זה הצד העמוק של כל אדם, הצד החושב יותר, המעמיק יותר. הפחות חומרי.

 

בעזרת הצ’אקרה השביעית אנחנו יכולים לקלוט את כל הידע הקוסמי שיש, אנחנו יכולים להתחבר לעולם שמעבר, לראות את הדברים בצורה שונה ממה שהם. בעזרת הצ’אקרה השביעית, האדם יכול להתמזג עם היקום עצמו, ולראות את הסימטריה יוצאת הדופן שקיימת ביקום. זה מה שגורם לאדם להבין דברים שהוא לא הבין לפני כן, ולהעריך את החיים בצורה אחרת לחלוטין.

 

על פי הילינג טבעי, צ’אקרה שביעית לא מאוזנת גורמת לדכאון, שעמום, חוסר טעם בחיים – לקום מבלי שום סיבה, אין לאן לשאוף, אין תכלית. הרגשה של תקיעות, שאין לאן להתקדם, אין מה להשקיע. עצבים, מתח, בלבול. חומריות. אין את הרוחניות, אין את החיפוש של העומק ושל המטרה בחיים. הכל נעשה בצורה שטחית ובחוסר חשק אמיתי.