מומחי ההילינג נותנים לכם שיחה מקצועית בתחום גם בטלפון חייגו עכשיו:

 

1901-729-763

אפשר גם לשלוח הודעה בוואצפ:

050-9163975

יש הרבה מאוד מחקרים שחקרו את הקשר בין אמונה של אדם בעצמו, בסביבה שלו, בדבר כלשהו לבין תוחלת חייו, שגילו כי אדם שמאמין בעצמו ובכללי יש לו אמונה בדבר מה- תוחלת החיים שלו תהיה ארוכה יותר מאנשים שאין בהם טיפת אמונה. איך זה מתקשר להילינג? הילינג זה שיטת ריפוי העובדת דרך אנרגיות שהאדם מוציא ומכניס אל גופו. הרפואה נעשית בצורה שהיא יותר רוחנית מאשר פיזית.

אם כך- האם זה מתאים לכל אחד? תשובה שהיא חד-משמעית לא. לא כל אחד יכול לבוא חולה להילינג ולצאת בריא. וכאן אנו מתקשרים למחקר שנזכר לעיל. מכיוון שהילינג אינו עובד דרך שיטת הריפוי הרגילה והקונבנציונאלית שאנו מכירים, אלא בצורה רוחנית יותר- אדם שאינו מאמין כלל בכוח הטיפול הזה- רוב הסיכויים שההילינג לא ממש יועיל לו ולא ישנה את מצבו הרפואי. זאת אומרת, כדי שההילינג אכן ישפיע עליך וירפא אותך, אתה צריך להאמין. להאמין בשיטת הטיפול- למרות שזו אינה השיטה הרגילה והמוכרת, להאמין במטפל שיעשה את עבודתו כראוי ושהוא כאן כדי לעזור לך, להאמין בך שאתה רוצה להתרפא ומוכן לכך ועוד. אדם שיבוא בגישה הזו של האמונה להילינג- רוב הסיכויים שההילינג אכן יעבוד עליו וירפא אותו היטב כך שלא יצטרך לחזור שוב. בכלל, כל העניין הזה של אמונה בטיפול והרצון להתרפא, בכל סוג של רפואה הוא משפיע ואף בצורה משמעותית.

גם ברפואה הקונבנציונאלית נראה כי אנשים שמאמינים בכוחו של הטיפול לרפא אותם ורוצים בכך- סיכויים להתרפא יהיה גבוה יותר מאשר אנשים שלא מאמינים כי הטיפול יצליח. אם כך, קל וחומר בהילינג. שזה טיפול שהוא ‘מיוחד’ יותר. הילינג זו דרך טיפול מדהימה המביאה עמה יתרונות רבים. לכו להילינג באמונה ותחזרו בריאים.