צ’אקרות והילינג בייעוץ טלפוני מקצועי 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

צ’אקרות הן מושג מאוד נפוץ בתחום הילינג טבעי, שכן הילינג טבעי עוסק בעיקרו באיזון רמות הצ’אקרות בגוף. מצב של חוסר איזון ברמות הצ’אקרות בגוף עלול לגרום לשלל של בעיות פיזיות ונפשיות, החל מדכאון, חרדה, חוסר בטחון, מחלות, כאבים ועוד. הילינג טבעי שואף להגיע למצב של איזון אנרגטי על מנת להביא את הגוף למצב של ריפוי עצמי וטבעי באופן מלא. הילינג טבעי עוזר להרבה מאוד בעיות.

 

אם כן, כשמדברים על איזון רמות האנרגיה, קשה שלא לקשור את הנושא בצ’אקרות. הצ’אקרות הן הדרך הבולטת והנפוצה ביותר לביטוי של רמות האנרגיה בגוף. צ’אקרה בהודית זה גלגל, והצ’אקרות הן למעשה מרכזי אנרגיה בגוף שנראות כמו גלגלים ומכאן מגיע שמן. הצ’אקרות קולטות אנרגיה ופולטות אנרגיה מן הסביבה ואל הסביבה, ועל כן הן נמצאות במצב של רטט תמידי.

 

בגוף קיימות שבע צ’אקרות עיקריות כשלכל אחת תפקיד שונה ומאפיינים שונים, וכל אחת אחראית על איברים שונים. הצ’אקרות נפרסות לאורך עמוד השדרה, החל מהצוואר ועד לאגן. לכל צ’אקרה בנוסף לכך יש מבנה אנרגטי שונה המרכיב אותה, ועל כן כל צ’אקרה דורשת טיפול אחר לחלוטין מהשנייה לה. מה גם, שהצ’אקרות שונות אחת מן השנייה גם באופן הזרימה של האנרגיה ובכיוונה.

 

הצ’אקרות למעשה מחברות את שלושת המערכות בגוף – הפיזית, הרגשית והרוחנית כאחת. ככה הצ’אקרות יוצרות בינהן רשת של אנרגיה, ומאפשרות זרימה מערוץ אחד לערוץ אחר, ובככה הן משפיעות על כל האדם כמכלול – הן על הגוף והן על הנפש. בנוסף לכך, הצ’אקרות גורמות להעברה של האנרגיה הקוסמית של היקום הלוך ושוב, מן האדם אל היקום  ומהיקום אל האדם.

 

כפי שצוין, כל צ’אקרה ממוקמת בסמוך אל האיבר אליו היא אחראית, לכל צ’אקרה יש שם משלה, תכונות משלה, כל צ’אקרה אחראית על תפקודים אחרים ולחוסר איזון בצ’אקרה מסוימת יש השלכות שונות וספציפיות לה. על מנת להוביל את הגוף למצב של בריאות נפשית ופיזית, על פי הילינג, חשוב מאוד להקפיד שמצבן של כל הצ’אקרות בגוף יהיה מאוזן.