נומרולוגים יועצים לכם בקו הטלפון חייגו עכשיו:

1901-729-763
המיסטיקנים גם זמינים בוואצפ שלנו:
050-916-3975

נומרולוגיה – חוכמת המספרים והאותיות. באמצעות נומרולוגיה ניתן לגלות על עצמנו הרבה מאוד מידע – למעשה, המספרים יכולים לספר על עצמנו הכל. המספרים הם מי שאנחנו, הם האישיות שלנו, הם המקום בו נולדנו וגדלנו, הם מי שאנחנו נהיה בעתיד. מהסיבה הזאת, להבין את חוכמת המספרים, זה מבין הדברים החשובים ביותר והצעדים העיקריים ביותר אל ההגשמה העצמית.

 

נומרולוגיה מתרגמת לנו את המספרים לשפה שאנחנו מבינים. כל מספר מחביא בתוכו עולם שלם של ערכים, מאפיינים, תכונות, מעלות ומורדות. נומרולוגיה נותנת לנו תשובות על השאלות הקשות ביותר, נומרולוגיה מעבירה לנו את האנרגיה העוצמתית התמונה במספרים ובאותיות. כל מספר על פי נומרולוגיה הוא בעל אנרגיה אחרת לחלוטין שאין זהה לה, ולכל מספר משמעות אחרת.

 

החיים שלנו והעולם שלנו מורכבים מהרבה מאוד מספרים. צירופי המספרים באים לספר לנו לא מעט דברים, ומוטב מאוד שנבין אותם. המספרים מתורגמים לאותיות, והאותיות מתורגמות למספרים, ומכאן החשיבות הרבה של שניהם. באמצעות המספרים ניתן לחשב את כל הנתונים שיש לבן אדם. כפי שצוין, אנחנו מורכבים ממספרים רבים – מספר תעודת זהות, תאריך לידה, מספר בית ועוד.

 

נומרולוגיה יכולה לתת לכם מענה לכל שאלה – נומרולוגיה יכולה לגלות לכם מתי תמצאו זוגיות למשל. בדרך הזאת, תוך חישוב של תאריך הלידה, השם הפרטי ושם המשפחה, ניתן להפיק את כל הנתונים הדרושים על מנת להשיב על השאלות הקשות והמורכבות ביותר. ככל שהנומרולוג יותר מומחה, כך ידע לעשות הקשרים יותר נכונים, וידע להבין את המספרים בצורה הרבה יותר טובה ומקצועית.

 

הדבר הטוב ביותר, הוא שתוכלו לקבל ייעוץ נומרולוגיה בכל זמן ובכל מקום באמצעות נומרולוגים אונליין שיכולים לתת לכם מענה לכל שאלה. באינטרנט תוכלו למצוא מבחר עצום של נומרולוגיים מומחים בעלי שם וניסיון – ככה שאפילו לא תצטרכו לצאת מהבית על מנת לקבל פתרון ותשובות לשאלות הקשות וללבטים הקשים. ייעוץ נומרולגי הוא בין השיטות הפופולריות ביותר בתחום המיסטיקה.