אסטרולוגיה וחיזוי בכוכבים, כולל ריפוי חייגו:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

האסוציאציות הראשונות שעולות למוחנו כאשר אנחנו חושבים על אסטרולוגיה הן  גלגל המזלות, ההורוסקופ שלנו, תחזיות, אבחון אישיות, התאמת זוגיות ועוד. סביר מאוד להניח שרפואה לא אחת מהן, ואפשר להבין למה – לא הרבה יודעים, אבל אסטרולוגיה יכולה לשמש גם היא כשיטה של רפואה אלטרנטיבית, והיא יעילה מאוד בתפקיד הזה.

 

אסטרולוגיה אינה משמשת רק לחיזוי עתידות, אסטרולוגיה היא תורה שמכילה בתוכה מידע רב וידע עצום על העולם בו אנחנו חיים ועל היקום בכללי. אסטרולוגיה יכולה ללמד אותנו הכל על עצמנו ועל הסביבה שלנו, היא יכולה לעזור לנו בכל תחומי החיים – בכל הדילמות, בכל הבעיות. והכל זה הכל – כלומר, כולל הבעיות הרפואיות שלנו והמצב הרפואי שלנו. אם כן, אסטרולוגיה היא הגורם האמיןו והאובקייטיבי ביותר להתייעץ איתו, ומכאן ניתן להסיק כי גם בתחום הרפואי אסטרולוגיה יכולה לשמש באופן אפקטיבי ביותר.

 

מצב גרמי השמיים בכל רגע נתון מצביע על הכל, ואם נבין את משמעות הכוכבים והזוויות הנוצרות בינהם, נוכל להבין בדיוק כיצד עלינו לפעול על מנת להביא את עצמנו לריפוי, ונוכל גם להבין מהיכן בדיוק נובעת הבעיה – ממה נובע חוסר המאזן האנרגטי אותו אנחנו חווים. אומנם, אסטרולוגיה אינה זוכה כמובן לתמיכה של הרפואה הקונבנציונלית כיוון שהיא אינה מבוססת על מחקרים.

 

זה בשונה מבעבר – בעבר, אסטרולוגיה ואסטרונומיה היו למעשה מקשה אחת בלתי נפרדת, וראו באסטרולוגיה כתחום מדעי לכל דבר. האסטרולוגיה מבוססת על אלפי שנים של תצפיות על כוכבי הלכת, על עריכת רישומים מדוייקים, על חישובים של זוויות בין כוכבי הלכת ועוד – היא לא מבוססת על אגדות. היא אכן מבוססת על מחקר, אבל לא מחקר שעונה על הקריטריונים של המדע כיום.

 

עוד מהעבר, אסטרולוגיה הייתה חלק בלתי נפרד גם מהרפואה. אסטרולוגיה עוסקת גם במצבים של חוסר איזון בין הכוכבים, חוסר איזון בין היסודות ועוד. חוסר איזון זה בא לידי ביטוי בחוסר ברמות האנרגיה שבגוף שלנו, מה שגורם לנו לתופעות לוואי שונות כמו כאבים, מחלות, דכאונות, חרדות ועוד. ברגע שאנחנו מבינים על ידי אסטרולוגיה מאיפה נובע חוסר האיזון, ככה הטיפול הופך להיות פשוט הרבה יותר.