תחזית אסטרולוגית יומית, שבועית ושנתית,  מזלות, אסטרולוגיה, הורוסקופ, נומרולוגיה, טארוט, תחזית אסטרולוגית יומית בטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

 

בתקופות של חוסר וודאות,יש תמיד התעוררות של מתעניינים בתחומי הניו-אייג’. פתאום יש נהירה מחודשת לאסטרולוגיה,מיסטיקה  ,נומרולוגיה, פרפסיכולוגיה ועוד. התחומים הלו שמזוהים עם הנפש ו’הרוח’ נחשבים לתחומים שיש להם הסבר על דברים לא מוסברים שעולים מתוך המציאות-היומיומית.

בתקופה הזו של משבר הקורונה, שסביבו נע בערך חצי עולם היום, ברור שתהיה התעוררות רוחנית ושאנשים יחפשו תשובות מעבר למה שגלוי על פני ה’שטח’. אנשים רוצים לדעת לאן הולך המשבר הזה,מה צופה לנו כלכלית,בריאותית,חברתית וכדומה,וחלק מהתשובות לשאלות האלו ניתנות, למשל,על ידי אסטרולוגיה.

עוד בימי קדם כשאנשים רצו לדעת ‘תמונת מצב’ נוכחית או עתידית יותר לעומק,הם פנו לאסטרולוגיה,לאסטרונומיה,פנו ‘למעלה’ לכוכבים,לשמים,לירח – מתוך אמונה שיש לאיתני הטבע עוצמות ותשובות. ההסתמכות על עוצמתם של הכוכבים והמזלות ועל השפעת הירח והשמש על היקום ועל הקיום היוו בסיס-איתן כביכול,שסיפק תשובות שסיפקו יציבות,לפחות ברמת התודעה. האסטרולוגיה שמבוססת על חישובים וטבלאות מדויקים כמעט כמו מתמטיקה מספקת אם כך מידע מהימן על אירועי המציאות. גם מי שמתקשה להאמין שלכוכבים יש השפעה על מה שקורה בעולם, יש סיכוי שהוא ימצא עניין לפחות לקרוא מה צופנת האסטרולוגיה ומהי צופה לנו,, בוודאי בתקופה הנוכחית של משבר עולמי.

הכלים הנפוצים שבהם הציבור נחשף לחיזוי אסטרולוגי הם בין היתר: הורוסקופ,מפה אסטרולוגית אישית,ספרות על מזלות,אתרי אינטרנט בתחומי האסטרולוגיה והאסטרונומיה, מפגשים אישיים עם אסטרולוגים, תכניות ובהן ניתוחי מזלות לקהל הרחב,וכדומה. אחד העוגנים לניתוח אסטרולוגי הוא המזל הפרטי. כידוע, יש 12 מזלות ב’גלגל המזל’ הקלאסי (הזודיאק) ולכל אדם יש מזל,שעלפי האסטרולוגיה מזל קונקרטי זה מאופיין בתכונות אופי מסוימות, ועליו יחולו אירועים מסוימים.

קרוב לוודאי שגם אתם סקרנים לדעת לאן הולך המשק הישראלי,לאן הולך המשבר הזה,לאן פני הכלכלה ופני החברה בעקבות המצב המורכב שכולנו ‘נקלענו אליו בעל כורחנו’. אז עם הסקרנות הזו כדאי לפנות למידע שאולי יתן לכם איזשהו כיוון,לפחות זווית-ראיה מעודדת כלשהי,אולי. אז כנסו ללינק הבא,יש בו שפע של מידע מרתק בענייני אסטרולוגיה,כולל ניתוחים קונקרטיים לתקופה הנוכחית, ברמה הארצית וברמה הבינלאומית.