פתרון חלומות ופירוש חלומות בשיחה טלפונית אישית, חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

פירוש חלומות הוא תחום עתיק יומין וכלל-אוניברסלי,יש העוסקים בו מזווית הרוח והנפש, ויש העוסקים בו מכיוון דתי, יש שעוסקים בו מתוך סקרנות לגבי העתיד ויש שמתוך אהבה לתחומי המיסטיקה ותורת הנסתר. בכל מקרה,תחום זה נפוץ ומתוקשר ויש סביבו ספרות ענפה. אתרי אינטרנט בכל העולם בכל השפות,מידע רב,יש מחקרים רבים וקונספציות מגוונות לתחום זה. 
 
סמלים ואובייקטים שחוזרים בחלומות רבים מקבלים פרשנות דומה במקורות שונים. אלמנטים מוסכמים לגבי גורמים שעולים בחלום הם, בין היתר: ריקוד שמסמל בוגדנות ובריחה,מים שמסמלים שפע או מצוקה,מדבר שומם שמסמל עסקה שעתידה-להגיע, עננים מסמלים בעיה שעלולה להגיע,בית על חוף הים מסמל רצון לשקט ושלווה,אש בוערת מסמלת בעיה אישית שעלולה להתפרץ פתאום,שדה-תעופה מסמל החלטות חדשות/מהלך חדש שצריך לקבל החלטה לגביו,וכך הלאה .  
 
פירוש חלומות הוא תחום מאוד מקובל גם ביהדות, כל ילד שלומד תורה בכיתה ב’ מכיר את הסיפורים המרתקים על חלומות פרעה ועל חלום יעקב. החלום הוא גורם-מכונן בנראטיב היהודי עוד מימי התנ”ך וכמובן לאורך הציונות,שבתולדותיה בולט החלום הציוני על שיבת העם לארץ ישראל ולירושלים. אותה ירושלים ש’ישבה בדד’ בלי עם ישראל שהיה בגלות במשך אלפיים שנה.
 
בתרבויות רבות פירוש חלומות הוא כלי לניסוח המציאות ולהבנתה,כך גם ביהדות הקדומה,כך במצרים העתיקה,כך ביוון בימי תפארתה,בתרבות רומא ,וכך הלאה. .      החלום נחשב לכלי חשוב גם בתורת הפסיכולוגיה,,מאז שפרויד הגדיר אותו כגורם חשוב להבנת נפש האדם,כשילוב של תת-מודע ותדע,כמשחק בין רצונות להגשמה,כאגו ואלטר-אגו,כ’דוח אישי’ על מאוויים מיניים סתרים, וכדומה. פסיכולוגים בכל רחבי העולם נעזרים בניתוח חלומות של מטופלים להבנת העולם הפנימי של המטופלים ולאיתור נקודות-חוזק ונקודות-חולשה ולמציאת נתיבי עזרה. כמעט כל אדם שחולם מסוקרן לגבי הנושא של פירוש חלומות וישמח לדעת מה באים לבשר לו החלומות הכי אישיים שלו. בלינק הבא תמצאו מידע קסום ומרתק על הסימבוליקה של החלומות.