נומרולוגיות ונומרולוגים בעלי ניסיון של 20 שנה יועצים לכם בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

נומרולוגיה קבלית עוסקת במשמעותן של האותיות על פי הקבלה. נומרולוגיה היא אומנם תורת המספרים, אך היא אינה עוסקת רק במספרים. על פי נומרולוגיה קבלית, גם לשם הילוד שנולד יש משקל כבד מאוד על גורלו של האדם, ולא רק מספר הגורל הוא מה שמרכיב את האישיות של האדם – אלא גם האותיות שבשמו הפרטי, שלמעשה, ניתן להמיר אותן גם למספרים.

 

האותיות גם הן מורכבות מאותה חוקיות סימטרית ומושלמת ממנה עשויים המספרים – ניתן לומר כי האותיות והמספרים עשויים מאותו החומר על פי נורמולוגיה. על פי נומרולוגיה קבלית, ההבנה של משמעות האותיות והמספרים היא דבר הכרחי מאוד על מנת שנוכל להבין כיצד עלינו להתנהל בחיים האישיים שלנו בפרט ובחיים בכללי. נומרולוגיה קבלית גורמת לנו להבין דברים אליהם בכלל לא ייחסנו חשיבות ולא שמנו לב קודם לכן. על כן, נומרולוגיה קבלית היא תחום מאוד הכרחי להבנה והיא יכולה להקל עלינו בצורה משמעותית.

 

משמעות האות ר’ על פי נומרולוגיה

האות ר’ בשם הפרטי מייצגת את הזרימה, את הקשר החזק, את התנועתיות. לאות ר’ יש שני צדדים האחד למעלה והאחד למטה, האחד חיובי והשני שלילי. האות ר’ מהצד החיובית מייצגת את המושג ראש, כלומר ראשונה, מנהיגה, מובילה, גבוהה מעל כולם, מקדימה את כולם. ואילו בהיבט השלילי, היא מראה על מחסור, דלות, מדרגה רוחנית תחתונה, אחרונה אחרי כולם. מדובר כאן בשני ניגודים שיוצרים דיסוננס מסויים, אך עם זאת, הם יוצרים דבר אחד, מאוחד ומבוסס, כמו מוטיב היין ויאנג.

 

האות ר’ מציגה לנו שני ניגודים הפוכים לחלוטין, שמתחברים ביחד אל אות אחת. היא מייצגת לנו מרכיבי אופי שונים – האחד מוביל, ראשון, מוביל את השיירה, והאחד עומד אחרון, דל באמצעים, נגרר אחרי כולם. למעשה, ניתן לומר ששני הדברים האלה ביחד יכולים ליצור את האיזון המושלם וכי יש לדעת לנצל זאת בצורה האפקטיבית ביותר.

 

על פי נומרולוגיה קבלית, אדם שמתבסס על אמונות רוחניות ולא גשמיות, אדם שמחפש עומק ועניין בתוך דברים הוא משול אל הראש שנמצא ב-ר’. הוא מוביל את עצמו קדימה, הוא משמש כדוגמה בעבור אחרים. אך אותו האדם, אם הוא יבחר בגשמיות, אם הוא יבחר לבסס את הנאותיו על גורמים גשמיים וחומריים, הוא יעבור להיות מאחור, מלמטה. הוא למעשה ירד לתחתית. על כן על האדם לשאוף להגיע לפסגה, למעלה, לראש ההר, ולא לקחת את הנתיב החומרי למטה.