עכשיו גם בייעוץ טלפוני בתחום המיסטיקה

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

בין אם אתה מבין זאת או לא, אתה נמצא בעיצומו של מסע רוחני. המיסטיקה היא חלק בלתי נפרד מחיינו. מהרגע שנולדנו, אנחנו עלינו על האונייה בתהליך של גדילה והתפתחות. אנחנו לומדים, מגלים דברים חדשים, נופלים, קמים, נתקעים, עוצרים, ממשיכים הלאה. אין שתי הרפתקאות הזהות אחת לשנייה, אבל יש צורה בה אנחנו מעצבים את הדרך ואת המבנה לתהליך שלנו. על מנת לעזור לנו בדרכנו במסע הרוחני של חיינו, המיסטיקה כאן בשבילנו. המיסטיקה כאן בשביל לתת לנו תקווה והשראה להמשך הדרך.

 

זה אפשרי להפוך לאדם רוחני גם תוך חודש, אבל על מנת להפוך לאדם רוחני באופן יזום, חשוב שנבין מהי התקדמות רוחנית. התקדמות רוחנית היא למעשה ההתפתחות של האדם והאישיות שלו אל עבר אישיות רוחנית או דתית. על מנת להרחיב זאת, אישיות רוחנית מצמיחה ומגדילה את התודעה העמוקה שלנו, ומביאה אותנו למצבי תודעה של הכרנו לפני כן. התודעה הגבוהה מצריכה מאיתנו להבין בבירור את כל המצבים הרוחניים שאנו יכולים לעקוב אחריהם.

 

כאשר מנסים להתפתח רוחנית, עוזר מאוד להבין את כל השלבים של התפתחות רוחנית במיסטיקה שנתקל בהם במהלך הדרך – וכיצד עלינו להתמודד עמם. ברגע שהיה מודעים לכל הפאזות שבדרכנו, נוכל לראות בדיוק את המפה של היכן היינו בעבר ולאן עתידנו פוסע. אנחנו נעים קדימה במהירות תכופה. יש לנו נטייה לחזור על הצעדים שלנו, או לדרוך במקום. עלינו להבין בדיוק למה אנחנו מצפים מעצמנו, ואיך אנחנו מתכננים לפעול על מנת להגיע אל הנחלה שלנו בסופו של דבר.

 

לפעמים שלב אחד בהתפתחות הרוחנית הוא קל יותר משלב אחר, אך זה משתנה מאדם לאדם. זה מה שמיוחד במיסטיקה – היא דבר מאוד דינמי. זה לא תמיד ברור באיזה שלב בהתפתחות אנחנו נמצאים כרגע, ולא תמיד קל להבין מה לגמרי אנחנו רוצים מעצמנו ולאן אנחנו רוצים באמת ללכת ולהגיע. אך לא חייב לצעוד לבד – תמיד אפשר להתייעץ עם מיסטיקן או בעל מקצוע המבין בתחום ויכול לעמוד לשרותכם ולעזור לכם.