המיסטיקה של היום גם בשיחת טלפון עם המיסטיקנים שלנו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אם כן, אנחנו נוכחים לדעת כי העולם משתנה בקצב מסחרר יותר מתמיד, וכי משנה לשנה הקצב הזה רק הולך וגובר, ומבלי שנשים לב החיים שלנו עוברים שינויים קיצוניים מאוד. דברים שהיו נראים לנו בדיוניים לחלוטין לפני עשור, כיום נראים לנו שגרתיים ומובנים מאליו. תחומים רבים בחיינו עוברים שינוי מוחלט, ולאט לאט אנחנו מתאימים את החיים שלנו לטכנולוגיה שמתפתחת.

 

הטכנולוגיה מאפשרת לנו להנגיש כל דבר בחיינו ולהפוך את החיים שלנו לדבר הרבה יותר פרקטי וזמין. עם הזמן אנחנו מגלים יותר ויותר עד כמה האינטרנט הוא כלי עוצמתי לאין שיעור – הוא למעשה בין הכלים העוצמתיים ביותר הזמינים לרשותינו כיום, וזה מדהים פשוט לחשוב ולהבין עד כמה האינטרנט הוא כלי עוצמתי בעל השפעה רבה מאוד – האינטרנט הוא מאגר אנרגיה אינסופי שזמין לרשותנו.

 

כמובן שהאינטרנט מכיל בתוכו הרבה מאוד תכונות שליליות, אך אם נדע להשתמש בו בצורה הנכונה והיעילה נוכל להבין עד כמה הוא עוצמתי וחשוב בעבורנו, ועד כמה הוא מתנה יקרה שקיבלנו מן היקום. האינטרנט מאפשר לנו להגיע לחשיפה שמעולם לא היינו מצליחים לקבל בלעדיו. הוא מאפשר לעולם לעבוד כשדה גלובי מאוחד – אנחנו יכולים ליצור קשר ולהשפיע על האנשים מכל מקום בעולם – זה דבר שקשה לעכל.

 

האנרגיה שלנו יכולה לעבור לאדם שנמצא בקצה השני של כדור הארץ, אנחנו יכולים לפעול ביחד, כישות אחת, להשפיע אחד על השני, ללמד אחד את השני, לעזור אחד לשני. זה מה שמצמיח תחום חדש של מיסטיקה – מיסטיקה מרחוק. זה למעשה ענף חדש, מסורת חדשה, שיטה חדשה של מיסטיקה. אנחנו לאט לאט לומדים את התחום, ומנגישים את המיסטיקה לימים שלנו.

 

אנחנו יכולים לראות כי המגמה הזאת נמצאת בעלייה חדה, וזה פשוט נפלא ולא מובן מאליו – האינטרנט הופך את האנרגיה שלנו להיות עוצמתית יותר מתמיד. האינטרנט מעצים כל אחד ואחת מאיתנו ונותן לנו את האופציה להשפיע על כל-כך הרבה אנשים ולשנות את החיים של אנשים רבים שאנחנו בכלל לא מכירים. זה העידן החדש – והוא יכול להיות מבטיח מאוד, אם נדע להשתמש בו כראוי.