ביטול חסימות, מאגיה וכישוף בטלפון:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975 

 

חלק מאוד משמעותי וקדום במיסטיקה הוא המאגיה והכישוף. מאגיה וכישוף הם תחומים במיסטיקה בעלי היקף מאוד רחב, והם מעוררים סקרנות רבה בקרב אנשים מכל התרבויות וקצוות האוכלוסיה. המאגיה והכישוף באים בצורות רבות, ועסקו במקצועות אלה עוד מהעת הקדומה. ההיסטוריות והתרבויות של עמים רבים מבוססות על המאגיה והכישוף – והדעות לגביהם היו חלוקות מאוד.

 

כפי שצוין, המיסטיקה כוללת בתוכה מגוון רחב של תחומים – ולכל תרבות יש את תורות המיסטיקה הייחודיות לה. המאגיה והכישוף מתחלקים גם הם לזרמים וסוגים שונים ומשמשים למטרות שונות. מאז ומתמיד, המורים הרוחניים, השמאנים והמכשפים היו דמויות מפתח בחברה, ואנשים רבים היו נעזרים בהם הן למטרות אישיות והן למטרות חברתיות.

 

המכשפים והשמאניים עוררו בקרב רבים פחד ואימה, והיוו עבורם איום. חלק מן הדתות אסרו על מאגיה – ואף הוציאו להורג אנשים שעסקו בה – וזאת מתוך פחד. למכשפים ולשמאנים היו כוחות עוצמתיים – ובעוד שרבים היו נעזרים בהם – לטובה ולרעה, רבים היו גם מתנקלים אליהם.

 

במיסטיקה, המאגיה עוסקת בעולם האחר – העולם הרוחני, השונה מהעולם בו אנחנו חיים. העולם שלנו הוא עולם גשמי – עולם של חומר וחומריות. זה העולם של בני האדם הרגילים – בו הם לא יכולים לראות את מה שמעבר. הם לא יכולים לראות את התופעות העל-טבעיות שמתרחשות, או להבין את רזי היקום.

 

בתרבויות שונות מתארים את העולם האחר, העולם שמעבר, בצורות שונות. המכשפים היו אלה ששימשו כגשר המחבר בין העולם החומרי לעולם הרוחני. העולם הרוחני על פי התרבויות השונות הוא רובד בו נמצאים כל הישויות העליונות שלמעשה שולטות ביקום. אותן הישויות ששומרות עלינו, שמקשיבות לנו, שדואגות להוריד גשם, להעלות את השמש, להפיץ את האנרגיה הקוסמית ועוד.

 

העוסק במאגיה, הוא אדם שיכול להתחבר אל אותה המציאות הנפרדת – אל אותו עולם שמעבר – הוא יכול לתקשר עם אותן ישויות עליונות, לדבר איתן, להעזר בהן למטרות שונות. בחלק מן המקרים השימוש הוא פוגעני ונעשה לשם מטרות זדוניות, ובחלק מן המקרים מדובר במאגיה לצורך עזרה, הדרכה והכוונה ועל כן יש להפריד בין הסוגים השונים של המאגיה והכישוף.