מפרשים לכם את החלומות בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

מדהים לחשוב על כך שאנחנו מעבירים שליש מחיינו בממוצע רק בשינה. השינה היא חלק מאוד הכרחי וחשוב מהחיים שלנו, ואי אפשר לשרוד בלעדיה. למעשה, שינה פחותה יכולה לסכן את החיים שלנו – מה שממחיש לנו עד כמה השינה היא חלק מאוד משמעותי, חלק מאוד הכרחי בדיוק כמו אוכל ושתייה – היא הכרחית על מנת שנצליח בכלל להתקיים.

 

מהסיבה הזאת, החלומות הם למעשה חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אפשר להתייחס על זה בצורה ששליש מהחיים שלנו הם חלומות – מה שהופך גם את החלומות שלנו לחלק מהחיים שלנו. בדיוק בגלל זה, חשוב מאוד להבין פירוש חלומות. פירוש חלומות מאפשר לנו להבין הרבה יותר על עצמנו, ועל מה מסתתר לנו בתת המודע. על מה אנחנו באמת חושבים במהלך היום ומה באמת מטריד אותנו.

 

פירוש חלומות יכול להסביר לנו על הדאגות שלנו, על הפחדים שלנו, על מה שמפריע לנו ומה שמפחיד אותנו במהלך היום. פירוש חלומות יכול לתת לנו פרספקטיבה שונה על העולם, ויכול להסביר לנו הרבה מאוד דברים שלא ידענו. כשאנחנו ערים, אנחנו כל הזמן עסוקים בדברים ואין לנו זמן לחשוב על מה שבאמת מתחולל לנו בתת המודע, מה שבאמת מניע אותנו. אנחנו רגילים לפעול על טייס אוטומטי.

 

כשאנחנו ישנים, המוח שלנו יכול להתפנות לעצמו – התת מודע שלנו מתחיל לדבר, ולהראות לנו מה באמת מסתתר מתחת לפני הדברים – מה באמת קורה לנו בתוך הראש. אך בדיוק מהסיבה שקשה לנו להתמודד עם התת מודע שלנו, עם הפחדים שלנו, עם החששות שלנו – המוח שלנו משתמש בסימבוליות, הוא לא מדבר איתנו בשפה שאנחנו מבינים.

 

המציאות בחלום היא לא כמו המציאות אותה אנחנו מכירים. בחלום הדברים מגיעים בצורה שונה, בצורה נסתרת, ובגלל זה פירוש חלומות זה דבר מאוד מורכב ולא דבר של מה בכך. בשביל לפרש חלומות עלינו להתאמץ להבין את הסימובלים של החלומות, ומה מסתתר מתחת לפני השטח – מה החלום באמת מנסה להגיד לנו תוך השימוש בסימבולים הספציפיים שמשתמשים בהם.