פירוש חלומות דרך הטלפון ממיסטיקנים מומחים 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

פירוש חלומות הוא תחום שמכיל בתוכו גישות שונות ומגוונות. פירוש חלומות הוא תחום שנעסק מזה שנים רבות במהלך ההיסטוריה, ואנחנו מכירים שמות של מפרשי חלומות רבים – כמו למשל יוסף. פירוש חלומות מוזכר במהלך התנ”ך פעמים רבות, והמקצוע של פירוש חלומות היה נחשב למשמעותי ומכובד מאוד. גישות רבות התפתחו סביב נושא פירוש חלומות, והדעות לגבי חלומות חלוקות מאוד.

 

על פי היהדות למשל, בשונה מן הגישה הפסיכולוגית הקלינית, חלומות הם דבר שיכול להיות ניבואי. היהדות, כמו גישות רבות אחרות, רואה בחלומות כמעין גשר המקשר ביננו לבין העולם הנסתר, העולם שמעבר לעולם שלנו. כשאנחנו חולמים אנחנו בעצם פותחים דלת אל עולם הנסתר, וכי החלומות הם מסרים ניבואיים – הם יכולים להזהיר אותנו לגבי דברים, הם יכולים למשול את חיינו לדברים אחרים, והם יכולים לחזות לנו את העתיד, או להזהיר אותנו לגבי העתיד.

 

החלומות אותם אנחנו חולמים יכולים להיות מאוד לא מובנים וברורים ולהעלות אצלנו סימני שאלה רבים. החלומות עושים שימוש בסימובליות – אנחנו לא רואים את המציאות כפי שהיא, הכל נעשה תוך המשלה של דברים לסימבולים אחרים, מה שעוד יותר גורם לנו להתבלבל והופך את מלאכת פירוש חלומות למסובכת יותר, וזה מה שגורם לנו לעיתים אף לחשוב כי אין שום חשיבות מיוחדת לחלומות שלנו, וכי מדובר בסתם עוד דבר מוזר.

 

כמובן שלא כך הם פני הדברים, שכן לכל הדעות לחלומות יש משמעות רבה, וכי אם אנחנו נבין את החלומות שלנו לעומק, נוכל להקל על עצמנו באופן משמעותי. אם נבין את החלומות שלנו על פי היהדות, נוכל לדעת מה צופן לנו העתיד, נוכל לדעת ממי עלינו להתרחק וממה עלינו להזהר, על מנת ללכת בנתיב הנכון של החיים שלנו ובכך לשנות את הגורל שלנו.

 

פירוש חלומות על פי היהדות הוא תחום מאוד הכרחי וחשוב להבנה של עצמנו ולהבנה של העתיד שלנו, וכן נוכחנו לדעת כי גם במהלך התנ”ך העיסוק סביב פירוש חלומות היה מאוד מהותי ובעל חשיבות רבה. החלומות הם הרבה מעבר למה שאנחנו נוהגים לחשוב וחשוב מאוד לקחת אותם ברצינות ולנסות להבין אותם ואת המשמעות שלהם.