פתיחה בקלפים מהמיסטיקנים שלנו שקוראות בקלפים דרך הטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

אם אתם מחפשים הכוונה, אם אתם נמצאים בהתלבטות או לפני החלטה גורלית, אם אתם במצב של חוסר וודאות, ואתם צריכים ייעוץ, תשובות, הסברים – קריאה בקלפי טארוט יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם, שכן קלפי טארוט משקפים לכם את המצב בו אתם נמצאים, ויכולים לתת לכם את הכלים ואת הכיוון להבין כיצד עליכם לפעול ברגע נתון, מה עליכם להחליט ואיך יראה העתיד שלכם.

 

בהרבה מאוד מצבים בחיים, פתיחה של קלפי טארוט יכולה להקל עליכם ולהציל אתכם באופן משמעותי. בין אם מדובר בבעיה שמציקה לכם ומטרידה את מנוחתכם, בין אם מדובר בסכסוך שאתם רוצים לפתור או במחלוקת מסוימת שנוצרה – קלפי טארוט הם הפסיכולוג הטוב ביותר, והם גורם אובייקטיבי, שלא מונע מתוך השקפות עולם – קלפי טארוט הם גורם טהור וניטרלי.

 

כשאנחנו ניגשים לקריאה בקלפי טארוט, עומדות בפנינו אפשרויות רבות, ולרוב הן נבחרות בהתאם למקרה שלנו ולסיטואציה בה אנחנו נמצאים. חשוב מאוד להבין מה אנחנו רוצים בסופו של דבר להשיג מן הקריאה בקלפים – אילו תשובות אנחנו רוצים לקבל, מה בדיוק השאלות שלנו, מה אנחנו רוצים להשיג מן הטיפול, כיצד אנחנו באמת רוצים להרגיש – חשוב שנהיה ממוקדים במטרות שלנו.

 

ברגע שאנחנו מבינים בדיוק מה אנחנו רוצים מעצמנו, מה אנחנו מצפים לקבל מן הייעוץ והטיפול, והיכן אנחנו רוצים להיות – יהיה לנו הרבה יותר קל להחליט איזה סוג של פתיחה מתאימה למקרה שלנו. קורא מקצועי של קלפי טארוט יידע גם הוא לומר לנו מה הפתיחה שהכי מתאימה לסיטואציה שלנו. יש מצבים שנדרשת קריאה קצרה וזריזה, ויש מצבים שנדרשת קריאה ארוכה ומעמיקה.

 

קריאת קלפים בסיסית למשל, זאת קריאה שעונה רק על שאלות של כן ולא, שאלות קצרות שאנחנו רוצים לקבל אליהן תשובה מיידית. זאת קריאה שעורכת פחות מכמה דקות, ועונה לנו תשובה חד משמעית – או כן, או לא. בצורה הזאת, תוכלו לבדוק למשל האם המערכת היחסים הטריה מתאימה לכם, האם כדאי לכם לעשות מהלך מסוים, האם כדאי לכם לבחור במשהו ספציפי וכדומה.