המתקשרים הטובים בארץ עושים לכם תקשור אונליין בשיחת טלפון, לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

ובכן, לא רק בהקשר של תקשור, כפי שידוע לכולם בני אדם הם יצורים חומריים, גשמיים – שאינם רוחניים. ההיפוך שלנו הוא עולם הרוח, הנשמות, המלאכים, הישויות העליונות, הנסתר ועוד. אנחנו נוטים לחשוב שבני האדם ברובם רחוקים מאוד מן הרוחניות, וחיים חיים של חומר, שפע, צריכה וגשמיות וזה בא לידי ביטוי בדרכים רבות – בני האדם מחפשים כל חייהם אחרי הנאות חומריות – בין אם זה בגדים, מכוניות, טיולים, ועוד – ועל כן, בני אדם ככלל הם יצורים חומריים.

 

החיפוש אחר הנאות, נובע מן הרצון האנושי, והרצון האנושי הוא למעשה חוסר – הרצון שלנו הוא החסרון שלנו. שימו לב, שכל דבר שאנחנו רוצים הוא דבר שחסר לנו – בין אם זה בכללי או באותו הרגע. אני רוצה עכשיו שוקולד – אז חסר לי כרגע שוקולד. אני רוצה מכונית – חסר לי מכונית – או לפחות, את אותה המכונית הספציפית שאני רוצה. למעשה, ניתן לתרגם את המילה חסר במילה רוצה – ולקבל את אותה המשמעות. מכאן ניתן להסיק, כי הרצונות שלנו הם למעשה החסרונות שלנו.

 

מה שהופך את הדבר הזה ליותר קריטי, הוא שאנחנו תלויים ברצונות שלנו – והם הדבר היחיד שמניע אותנו במהלך החיים שלנו. אנחנו למעשה עבד של הרצון – אנחנו חייבים לפעול לפיו ולציית לו. עצם התלות ברצון, היא מה שהופך את האדם לגשמי – היא מה שגורם לו להיות תלוי בהנאות גשמיות על מנת להרגיש סיפוק.

 

בן אדם לעולם לא מרגיש שלם, וכל עוד בן אדם לעולם לא מרגיש שלם, כלומר כל עוד לאדם יש רצונות – הרמה התודעתית שלו תהיה חומרית. כל עוד אדם עבד של הרצון שלו, הוא לא יוכל לבצע תקשור – שכן קו המחשבה שלו עדיין גשמי מדי בשביל להבין את המעבר. אדם המבצע תקשור אמין ומוצלח הוא אדם שהצליח להגיע אל ההארה הרוחנית – למצב בו הוא לא עבד של הרצון – הוא לא תלוי ברצון או מונע ממנו, מהסיבה שהוא מבין דברים אחרים ששאר האנשים אינם מבינים.

 

המתקשר למעשה רואה את המציאות בצורה אחרת לגמרי מאדם רגיל. אדם רגיל חושב איך אני אספק את הרצון שלי בכל זמן נתון – ואילו אדם עם יכולות תקשור אינו רואה בכך שום צורך שכן הוא לא תלוי בשום דבר – בשום חומר, או הנאה. הוא חווה שלמות – מצב בו לא חסר לו שום דבר – וזה מה שהופך אותו לאדם רוחני. זה למעשה מה שמגדיר את ההארה הרוחנית, וזה מה שהופך אדם למתקשר ומבדיל אותו משאר האוכלוסיה.