לתקשור עם מלאכים דרך הטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

בוודאי יצא לכם להתקל במושג תקשור עם מלאכים. זה עשוי להשמע מעט מבלבל או לא ברור. למה הכוונה תקשור עם מלאכים? באילו מלאכים מדובר וכיצד הם יכולים להשפיע עלינו?

 

כולנו נולדים עם יכולות תקשור ושליטה באנרגיה בצורה גבוהה. לכולנו יש את היכולת המולדת והמופלאה הזאת של התקשור. אך החיים שלנו, גורמים לנו לסטות לחלוטין מהמסלול הזה, ולהתחבר לעולם של גשמיות וחומר, בו מקום הרוחניות הולך ודועך. זאת הסיבה, שאנחנו מאבדים את היכולת הזאת, או יותר נכון, שוחכים ממנה ומעצם קיומה. הרבדים העליונים תמיד מנסים לתקשר איתנו ולקיים איתנו אינטרקציה, אך אנחנו נוטים לא להתייחס לזה בצורה כזאת. לא ליחס לזה חשיבות. ולכן, אנחנו בכלל לא שמים לב לכך שגם אנחנו בעצמנו בעלי יכולת תקשור. מדובר כאן בפער תפיסתי ותודעתי.

 

אם נפקח את העיניים, ונשים לב לפרטים הלא ברורים, למשל החלומות שלנו, האינטואיציה שלנו, צירופי המקרים אותם אנחנו חווים – נבין שיש כאן דבר מורכב, משהו מעבר, משהו שאנחנו מפספסים ולא מודעים אליו. בסופו של דבר, המלאכים הם הישויות שמנסות להכווין אותנו כל הזמן, מנסות לעזור לנו בכל התחומים, מנסות להושיט לנו יד בדרכים רבות. המלאכים באים בהתגלמויות שונות, בין אם זה בחלומות, בין אם זה בשליחים שנשלחים אלינו. הם תמיד שם, אנחנו פשוט לא מקשיבים להם. המלאכים לא עוזבים אותנו, ומלווים אותנו כל הדרך. התקשור עוזר לנו לשמוע אותם בבירור, את עצותיהם, לשמוע מה באמת אנחנו צריכים על מנת שיהיה לנו טוב.

 

רק כאשר עיניו של האדם נפקחות, והוא מתחיל לראות את הדברים בדרך שונה, לייחס חשיבות לדברים שלא ייחס אליהם בעבר, לראות את הדברים שנמצאים מעבר – את מה שגדול מאיתנו, להצליח לראות את מה שהישויות העלינות מנסות להעביר לו,  רק אז, היא מסוגל ללמוד תקשור, הוא מסוגל להביא את זה לפועל, ללמוד מהישיויות העליונות, לשוחח איתן, לרפא את עצמו וכמובן בסופו של דבר, להעביר את הידע ואת הכוחות שלו לשאר – ולעזור גם להם לרפא את עצמם ולמצוא את דרכם.

 

הדרך אותה צריך לעבור אל התקשור היא דרך מאוד ארוכה ומורכבת, זה לא דבר שקורה ביום או יומיים. לא מדובר בעניין של מה בכך. המתקשר עובר תהליך של שחרור מהאגו, מהדעות, מתפיסות העולם הקודמות, מהפחדים, מהאנרגיה השלילית, מהעצמי. זה תהליך מורכב וארוך, בו האדם עובר התפתחות רוחנית, ובמידה ותהליך זה עובר כהלכה, אישיות האדם משתנה באופן קיצוני, וניתן להבחין בכך שהאדם פשוט מטפס ועולה במדרגות הרוחניות – מתקרב יותר ויותר אל מה שנסתר ולא ברור.