לתקשור עם נשמות של נפטרים וקרובים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

המלאכים איתם יוצרים קשר בתקשור ומהם מקבלים הכוונה והדרכה, הם למעשה שליחים שנשלחו לסיע לנו, על ידי הבורא, בתפקיד להדריך אותנו, להכווין אותנו, לעזור לנו במצוקה, לשמור אותנו מהרוע ומהשליליות. להושיט לנו יד בעת צרה, להראות לנו את הדרך. לגרום לנו להגיע להגשמה ומימוש עצמי, למקום טוב, בו אנחנו יכולים להעביר את הידע שלנו ולעזור לאחרים במטרה ליצור הרמוניה.

 

המלאכים רוצים לשמור עלינו, ללוות אותנו, לגרום לנו להגיע לאיזון ולבריאות. המלאכים העיקריים הם אוריאל, גבריאל, מיכאל ורפאל – והם נמצאים ברבדים הגבוהים ביותר מתחת לבורא – הם הקרובים אליו ביותר. הם הדבר הקרוב ביותר למקור הקיום שלנו, של העולם ושל היקום הזה – מה שהופך אותם לגורמי סמכות שאין שני להם. תפקיד המלאכים הוא להיות לרשותינו, לשרת אותנו, לכן, איננו צריכים להרגיש חוסר נוחות או חשש להעזר בהם, לתקשר איתם, ולדבר איתם – ומסיבה זו, התקשור עם מלאכים הוא מאוד נפוץ, יעיל, אפקטיבי ואובייקטיבי.

 

המלאכים הם חלק בלתי נפרד מאיתנו, הם חלק מאיתנו – הם נמצאים בתוכנו. הם חלק בלתי נפרד מהעולם בו אנחנו חיים. הם תנאי הכרחי לקיומנו. גם אם אנחנו לא רואים אותם פיזית, הם נמצאים שם, ותמיד מנסים להגיע אלינו, ואנחנו רק צריכים לפתוח את עיננו ואוזננו ולחפש אותם. לשתף עמם פעולה. להעזר בהם בשעת צרה. עלינו לזכור שלא משנה מה קורה בחיים, יש לנו השגחה, יש לנו על מי לסמוך. אנחנו לא לבד פה, ואסור לשכוח את  המלאכים שפה תמיד בשביל לעזור לנו.

 

באמצעות התקשור, ניתן לשאול את המלאכים שאלות בכל התחומים, ולקבל הבחנה ברורה ומועילה על כיצד אנחנו אמורים לפעול, מה נכון לנו לעשות, בין אם זה בעינייני משפחה, זוגיות, ילדים, חברות, קריירה, בעיות כאלה ואחרות. כל דבר, כל מצוקה שמצריכה התייעצות, הם פה. ובעזרת המתקשרים, נפתח לנו פתח, גשר, לעולם הרוחני. הזדמנות פז לקבל את עצותיהם באופן ישיר, לשנות את המציאות העכשווית למען מציאות נעימה וטובה הרבה יותר.

 

מסיבה זו נפלאות התקשור הן דבר שלא ניתן להתעלם ממנו. התקשור מביא איתו מעלות רבות ויתרונות מובהקים.